جمعه 1 خرداد 1394   23:29:34
لینک سامانه های اداره کل


وب سایت ها

اوقات شرعي
True
خبرهاي روز
اخبار شهرستانها
گزارش تصويري
تازه ها
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی؛
دکتر عصمت مؤمنی، عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، بر ضروت تولید نیاز برای مراجعه کاربران به کتابخانه‌های عمومی تأکید کرد و لازمه این امر را خلاقیت و آشنایی کامل با جامعه مخاطب دانست.
مدیر کل کتابخانه های استان خراسان شمالی:
علی رحیمی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش خبوشان گفت: کتاب خوراک معنوی است و نهاد کتابخانه های عمومی تلاش می کند تا نسبت به تهیه منابع مناسب اقدام کند.
امام جمعه شهر تیتکانلو:
حجت الاسلام حسین نادعلیزاده، امام جمعه شهر تیتکانلو، در دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گفت: می توان از ظرفیت حلقه صالحین در جهت افزایش کتابخوانی و ترغیب جوانان به مطالعه بهره لازم را برد.
بخشدار بخش خبوشان:
جناب آقای فخاری، بخشدار بخش خبوشان، در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش خبوشان گفت: بیشتر رفتارهای کودکان تقلیدی از رفتارهای بزرگسالان است.
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی؛
استاد ممتاز دانشگاه مک‌ کوئری سیدنی، با اشاره به روش‌های مرسوم برای رشد مطالعه کودک در استرالیا، اظهار داشت: درب مدارس استرالیا، همواره به روی پدیدآورندگان ادبیات کودک باز است، چرا که ارتباط و گفتگوی مستقیم کودکان با نویسندگان، شاعران و تصویرگران کتاب‌های محبوبشان، روش مؤثری در افزایش میل این رده سنی به مطالعه محسوب می‌شود.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیروان:
نمایشگاه کتاب زندگی پیامبر و الگوی رفتاری ایشان بر مبنای رسالت هدایتی پیامبران وائمه اطهار با مضامینی چون آداب زندگی پیامبر، سیره وتاریخ خلق عظیم، سنن النبی و... در کتابخانه های عمومی سطح شیروان برپا شده است.
به مناسبت فرارسیدن عید مبعث:
به مناسبت فرا رسیدن عید مبعث نمایشگاه کتاب در محل کتابخانه عمومی رسالت زوارم دایرشد.
مدیر اجرایی صندوق پس انداز کارکنان نهاد در خصوص امکان پرداخت وام به کتابداران انجمنی توضیحاتی ارائه کرد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گرمه:
معاون فرماندار شهرستان گرمه به منظور آشنایی با کتابخانه های عمومی شهرستان گرمه بازدید کرد.
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی:
دکتر عبدالحسین فرج پهلو، عضو هیأت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ارزیابی دومین نشست هم اندیشی اظهار داشت: با توجه به مباحثی که مطرح شد و علاقه مدیریت فعلی نهاد، به ویژه دبیرکل محترم، این امیدواری وجود دارد که روند موجود به سوی بهبودی پیش رود.
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی:
دکتر علیرضا اسفندیاری مقدم، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، از برگزاری نشست هم اندیشی مسئولان نهاد و صاحب نظران رشته کتابداری اظهار خرسندی کرد و گفت: با برگزاری چنین نشست هایی همگرایی، همدلی و همزبانی خوبی در حوزه نظریه و عمل در حال شکل گیری است.
در حاشیه دومین نشست هم اندیشی؛
عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: مجموعه‌ سازی در مرحله نخست باید در پی پرورش افرادی با اندیشه و رفتار در جهت منافع فرد، خانواده و اجتماع باشد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی:
مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی با بیان اینکه کتابخانه های عمومی به عنوان مرکز فرهنگی نیازهای اطلاعاتی مراجعه کنندگان را مرتفع می کنند افزود: پروژه کتابخانه شهر حصار گرمخان پیشرفت خوبی داشته است.
مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی:
مدیر کل کتابخانه های عمومی در بازدید از کتابخانه سیار، با اعلام این که از زمان استقرار کتابخانه سیار در استان خراسان شمالی 1500 نفر عضو فعال از این کتابخانه بهره مند شده اند افزود: این کتابخانه برای جمعیتی با حدود 30 هزار نفر خدمات رسانی می کند.
بيشتر
مسئول کتابخانه استاد زارعی:
کتابخانه عمومی استاد زارعی برای گرامیداشت بعثت رسول اکرم (ص) پنجشنبه و یکشنبه، نمایشگاه کتابی با عنوان پیامبر رحمت از کتب موجود درباره شخصیت ایشان برپا کرده است.
مسئول کتابخانه 22 بهمن شیروان:
مسئول کتابخانه 22 بهمن از تشریح برنامه های ویژه ولادت امام علی (ع) و همچنین هفته معلم در محل کتابخانه عمومی 22 بهمن خبر داد.
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) نمایشگاه کتاب با عنوان تجلی کوثر در کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه برپا شد.
به مناسبت روز مادر:
نمایشگاه کتابی در کتابخانه ی امام علی (ع) به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر برپا گردید.
مسئول کتابخانه برادران شهید صالحی:
به مناسبت فرا رسیدن هفته زن، در کتابخانه برادران شهید صالحی شهر پیش قلعه نشست فرهنگی با موضوع سبک زندگی اسلامی با بهره گیری از سیره فاطمی برگزار گردید.
همزمان با ایام فاطمیه:
مسابقه کتابخوانی راجع به ایام فاطمیه با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی گرمه با شرکت بیش از 70 عضو فعال کتابخانه برگزار شد.
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی:
کتابخانه برادران شهید صالحی شهر پیش قلعه از برگزاری نمایشگاه کتاب و پوستر با عنوان مهر امام درایام دهه فجر در این کتابخانه خبرداد.
به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی:
کتابخانه درستکار به مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) نمود و همچنین با برپایی نمایشگاه نقاشی با موضوع دهه فجر آثار اعضاء در معرض دید اعضای کودک و بازدیدکننده قرار گرفت.
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر:
به مناسبت دهه فجر در کتابخانه استاد زارعی از آثار اعضاء کتابخانه اعم از نقاشی، کاردستی، روزنامه دیواری، خلاصه نویسی، خاطره نویسی با موضوع انقلاب اسلامی نمایشگاهی برپا شده است.
مسئول کتابخانه عمومی وحدت دوین:
کتابخانه وحدت به مناسبت آغاز فرا رسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی ، نمایشگاه کتاب ، گروه سرود ،آذین بندی کتابخانه با همکاری اعضای فعال و ... در کتابخانه نمود .
به مناسبت دهه فجر:
مسئول کتابخانه عمومی درستکار زیارت گفت: کتابخانه درستکار به مناسبت آغاز فرا رسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به افتتاح بخش کاملا مستقل کودک در کتابخانه نمود و همچنین مسابقه نقاشی با موضوع دهه فجر برای کودکان برگزار نمود.
مسئول کتابخانه امام خمینی(ره):
فاطمه ابراهیم زاده مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) از برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس دهه فجر در محل کتابخانه امام خمینی خبر داد.
به منظور جذب مشارکت های مردمی:
نائب رئیس انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان شمالی، جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان شمالی، گفت: استان خراسان شمالی خیرین فراوانی دارد که اگر از واحد مشارکت های مردمی در امر کتابخانه سازی مطلع شوند، حضور همه جانبه در امر مشارکت خواهند داشت.
در آستانه دهه فجر:
علی رحیمی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، به همراه اعضای انجمن کتابخانه های بخش خبوشان از کتابخانه های حضرت مهدی(عج) تیتکانلو و فاطمه الزهرا(س) روستای نجف آباد بازدید نمودند.
این کتاب حاوی خاطرات بیست و سه نوجوان است که توسط ارتش بعث، در عملیات بیت المقدس به اسارت درآمدند و دیکتاتور عراق سعی داشت از این نوجوانان برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران استفاده کند که از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
بيشتر
 
ارتباط با مدیر کل
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 73281610
تعداد بازديد زيرپورتال: 431936
اين زيرپورتال امروز: 213
تعداد بازديد اين صفحه: 105172
در امروز: 59920
اين صفحه امروز: 126
کتاب در آینه رسانه ها
امانت بیش از 7 هزار نسخه کتاب از کتابخانه سیار خراسان شمالی
امام جمعه بجنورد: آثار شهید مطهری مورد توجه و مطالعه فرهنگیان قرار گیرد
بوستان غم زدا و باغبان غم زده
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.