چهارشنبه 16 ارديبهشت 1394   06:53:41
لینک سامانه های اداره کل


وب سایت ها

اوقات شرعي
True
خبرهاي روز
اخبار شهرستانها
گزارش تصويري
تازه ها
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شیروان:
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در کلیه کتابخانه های عمومی سطح شهرستان شیروان نمایشگاه کتاب برپا شد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجنود:
اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بجنورد در محل فرمانداری بجنورد برگزار شد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی:
علی رحیمی، مدیر کل کتابخانه های عمومی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و نهضت مطالعه مفید شهرستان بجنورد گفت: در سال 93 بیش از یک میلیون و 105 هزار خدمات کتابخانه ای در کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی ثبت شده است.
فرماندار شهرستان بجنورد:
فرماندار بجنورد، در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان بجنورد گفت: نیازمندی مطالعاتی مردم در تمام نقاط شهرستان بجنورد باید سنجیده شود.
هم زمان با فرا رسیدن گرامیداشت روز معلم:
هم زمان با فرا رسیدن گرامیداشت روز معلم و در راستای تبیین ابعاد گوناگون شخصیتی و تحلیل وقایع زندگانی شهید مطهری، معرفی گلچینی از بهترین آثار و کتاب های حوزه نشر در کتابخانه های عمومی شهری و روستایی استان صورت می پذیرد.
مسئول کتابخانه عمومی استاد زارعی شیروان:
به مناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت روز شهادت بزرگ مرد فرزانه و اسوه علم و تقوا، شهید مرتضی مطهری و بزرگداشت روز معلم و همچنین ولادت با سعادت امام علی (ع) این کتابخانه اقدام به برگزاری دو نمایشگاه کتاب نموده است
به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز بزرگداشت شهید استاد مطهری
مسئول کتابخانه شهید بهشتی آشخانه ازبرگزاری نمایشگاه کتاب اسوه عدالت به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز بزرگداشت شهید مرتضی مطهری در کتابخانه شهید بهشتی خبر داد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی با همراهی جمعی از کارشناسان این اداره کل با هدف تشکر حضوری از خدمات کتابداران و رسیدگی به مسایل و مشکلات کتابخانه ها از کتابخانه های شهرستان راز و جرگلان بازدید کرد.
به مناسبت هفته سلامت:
با مشارکت مرکز بهداشت جشنواره غذا،ایستگاه سلامت، نمایشگاه نقاشی و نمایشگاه کتاب برگزار شد
در جلسه انجمن ادبی که در کتابخانه عمومی امام علی (ع) برگزار گردید، جمعی از شاعران و نویسندگان و اعضای کتابخانه با محمد اسماعیل مقیمی محقق و نویسنده کتاب های معروف جغرافیای تاریخی شیروان و سیمای فرهنگی شیروان دیدار کردند.
مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی:
ایستگاه مطالعه در بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در بجنورد افتتاح شد
سرپرست فرمانداری شهرستان راز و جرگلان:
احمد ریواده، سرپرست فرمانداری شهرستان راز و جرگلان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید با بیان اینکه: کتاب از بایسته های نیاز امروز جامعه است
امام جمعه بجنورد:
روزنامه خراسان شمالی در شماره روز یکشنبه، ششم اردیبهشت ماه خود با انتشار مطلبی از امام جمعه بجنورد به اهمیت موضوع کتاب وکتابخوانی، انس و ارتباط با کتاب و شیوه های بهره گیری از آن پرداخته است.
به همت معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد دیوارهای شهر بجنورد با نقاشی کتاب آذین می شوند.
مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی:
علی رحیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اخیرا براساس بررسی های صورت گرفته این میزان از رشد بسیار خوبی در استان برخوردار بوده است.
بيشتر
مسئول کتابخانه 22 بهمن شیروان:
مسئول کتابخانه 22 بهمن از تشریح برنامه های ویژه ولادت امام علی (ع) و همچنین هفته معلم در محل کتابخانه عمومی 22 بهمن خبر داد.
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) نمایشگاه کتاب با عنوان تجلی کوثر در کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه برپا شد.
به مناسبت روز مادر:
نمایشگاه کتابی در کتابخانه ی امام علی (ع) به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر برپا گردید.
مسئول کتابخانه برادران شهید صالحی:
به مناسبت فرا رسیدن هفته زن، در کتابخانه برادران شهید صالحی شهر پیش قلعه نشست فرهنگی با موضوع سبک زندگی اسلامی با بهره گیری از سیره فاطمی برگزار گردید.
همزمان با ایام فاطمیه:
مسابقه کتابخوانی راجع به ایام فاطمیه با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی گرمه با شرکت بیش از 70 عضو فعال کتابخانه برگزار شد.
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی:
کتابخانه برادران شهید صالحی شهر پیش قلعه از برگزاری نمایشگاه کتاب و پوستر با عنوان مهر امام درایام دهه فجر در این کتابخانه خبرداد.
به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی:
کتابخانه درستکار به مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به برپایی نمایشگاه کتاب با عنوان انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) نمود و همچنین با برپایی نمایشگاه نقاشی با موضوع دهه فجر آثار اعضاء در معرض دید اعضای کودک و بازدیدکننده قرار گرفت.
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر:
به مناسبت دهه فجر در کتابخانه استاد زارعی از آثار اعضاء کتابخانه اعم از نقاشی، کاردستی، روزنامه دیواری، خلاصه نویسی، خاطره نویسی با موضوع انقلاب اسلامی نمایشگاهی برپا شده است.
مسئول کتابخانه عمومی وحدت دوین:
کتابخانه وحدت به مناسبت آغاز فرا رسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی ، نمایشگاه کتاب ، گروه سرود ،آذین بندی کتابخانه با همکاری اعضای فعال و ... در کتابخانه نمود .
به مناسبت دهه فجر:
مسئول کتابخانه عمومی درستکار زیارت گفت: کتابخانه درستکار به مناسبت آغاز فرا رسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به افتتاح بخش کاملا مستقل کودک در کتابخانه نمود و همچنین مسابقه نقاشی با موضوع دهه فجر برای کودکان برگزار نمود.
مسئول کتابخانه امام خمینی(ره):
فاطمه ابراهیم زاده مسئول کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) از برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس دهه فجر در محل کتابخانه امام خمینی خبر داد.
به منظور جذب مشارکت های مردمی:
نائب رئیس انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان شمالی، جلسه انجمن خیرین کتابخانه ساز خراسان شمالی، گفت: استان خراسان شمالی خیرین فراوانی دارد که اگر از واحد مشارکت های مردمی در امر کتابخانه سازی مطلع شوند، حضور همه جانبه در امر مشارکت خواهند داشت.
مسئول کتابخانه آیت الله خامنه ای:
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، به مناسبت دهه فجر نمایشگاه کتاب با موضوع انقلاب اسلامی در کتابخانه آیت الله خامنه ای سنخواست بر پا شد.
در آستانه دهه فجر:
علی رحیمی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، به همراه اعضای انجمن کتابخانه های بخش خبوشان از کتابخانه های حضرت مهدی(عج) تیتکانلو و فاطمه الزهرا(س) روستای نجف آباد بازدید نمودند.
بيشتر
 
ارتباط با مدیر کل
مناسبت ها
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 71868743
تعداد بازديد زيرپورتال: 425186
اين زيرپورتال امروز: 80
تعداد بازديد اين صفحه: 99202
در امروز: 16840
اين صفحه امروز: 72
کتاب در آینه رسانه ها
امام جمعه بجنورد: آثار شهید مطهری مورد توجه و مطالعه فرهنگیان قرار گیرد
بوستان غم زدا و باغبان غم زده
سال 93 بهار کتابخوانی شهرستان فاروج بود
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

Powered By Sigma ITID.