سه شنبه 6 تير 1396   23:19:56

0

خبرهای روز
اخبار شهرستانها
گزارش تصویری
تازه ها
در قالب طرح کتاب خوان تیرماه صورت گرفت؛
کتاب‌های طرح کتاب‌خوان تیرماه ۱۳۹۶ از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور معرفی شد.
امام جمعه فاروج:
امام جمعه فاروج با اشاره به اینکه ایجاد بهانه برای کتابخوانی کمک به ترویج فرهنگ مطالعه است،عنوان‌کرد: با توجه به گستردگی برگزاری جشنواره رضوی بویژه در حوزه کتابخوانی، حرکتی مؤثر در مسیر ترویج فرهنگ مطالعه است.
مسئول کتابخانه عمومی دهخدا بجنورد گفت: با توجه به تبلیغات محیطی و فضای مجازی صورت گرفته توسط مسئولان کتابخانه،استقبال خوبی توسط اعضای کودک کتابخانه از مسابقه نقاشی جشنواره کتابخوانی رضوی صورت‌گرفت.
در پیامی؛
علیرضا مختارپور در پیامی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، به نمایندگی از کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با اعلام حضور در این مراسم باشکوه، از ملت غیور دعوت کرد تا در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.
تسلیت:
علی‌محمد جهانی در پیامی درگذشت مادربزرگ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیروان را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.
شهدا وحدت آفرین و راهنما هستند؛
همزمان با هفته قوه قضاییه و به منظور ارج نهادن و تجلیل مقام شهید و شهادت و ادای احترام به این مقام و به منظور تجدید میثاق با آرمان های شهدا، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به همراهی تنی از کتابداران بجنوردی وکارکنان ستادی استان در مراسم گلباران قبور مطهر شهدا بجنورد شرکت کرد.
مسئول کتابخانه عمومی شیخ شکرانی زرق‌آباد شهرستان اسفراین از برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع «قدس روز بیعت با خدا» همزمان با فرارسیدن روز قدس در محل این کتابخانه خبرداد.
رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 130 شهید دلجویان ارتش خراسان شمالی:
حجت الاسلام حسین حیدری طی یادداشتی از گسترش سفره فرهنگ منور رضوی به برکت برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی همزمان با ماه میهمانی خدا خبرداد.
کتاب« ماه غریب من» از کتب منتخب هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهدای زرد جمع خوانی شد.
توسط اعضای کتابخانه عمومی شهدای طبر صورت‌گرفت؛
مسئول کتابخانه عمومی شهدای طبر شهرستان جاجرم از جلسه هم اندیشی اعضای برتر کتابخانه درخصوص کتب طرح کتاب‌خوان ماه در محل این کتابخانه خبرداد.
با اعلام دبیرخانه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
مهلت شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی دبیرخانه این جشنواره تمدید شد.
60 اثر رسیده به کتابخانه از نقاشی ها و تصویرگری های زیبای کودکان عضو کتابخانه سلمان فارسی شهر ایور در قالب نمایشگاه نقاشی رضوی در معرض دید عموم قرار گرفت.
به همت کتابخانه عمومی آیت‌الله موسوی بجنوردی برگزارشد؛
جلسه جمع خوانی کتاب «مهارت‌های زندگی در سیره ی رضوی» همراه با جلسه هم اندیشی با اعضای کتابخانه، برای ارائه راهکارهایی برای داشتن اوقات فراغت مفید در کتابخانه آیت‌الله موسوی بجنوردی برگزارشد.
برنامه‌های هفته پایانی خردادماه ۱۳۹۶ اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته پایانی خردادماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بجنورد مطرح‌شد؛
در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بجنورد که در محل کتابخانه دهخدا برگزارشد، بر راه اندازی پروژه های عمرانی در حوزه کتابخانه‌ای با توجه به وضعیت سرانه فضاهای کتابخانه‌ای در استان تأکیدشد.
دومین نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای سال 96 در کتابخانه عمومی ثامن الحجج(ع) روستای بهکده رضوی شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.
در کتابخانه شهید بهشتی آشخانه برگزار شد؛
به همت کتابدار کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه و به مناسبت شهادت حضرت علی(ع) کتاب «گوهری در صدف» قصه زندگانی امام علی (ع) در بخش کودک این کتابخانه جمع خوانی شد.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس احمدی(ع) خبر داد:
حجت‌الاسلام سلامی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) از اعطای نشان خادم افتخاری حضرت شاهچراغ (ع) به برگزیدگان جشنواره رضوی در سطح ملی خبر داد.
همزمان با فرارسیدن لیالی قدر وشهادت مولی الموحدین علی(ع) صورت‌پذیرفت؛
کتابخانه شهیدچمران درق باهمراهی خیرین کتابخانه ساز این شهر در کنار انجام رسالت فرهنگی و ترویج فرهنگ مطالعه در قالب مسابقات فرهنگی بویژه جشنواره کتابخوانی رضوی و درراستای ارج نهادن به حضور چشم گیر اعضای خود در این مسابقات به ویژه دربخش کودک، ضیافت افطار ویژه دختران روزه اولی وسایراعضای فعال کتابخانه را برگزارکرد.
به مناسبت فرا رسیدن شب‌های قدر:
به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت مولی الموحیدین حضرت علی(ع) و شب‌های قدر نمایشگاه کتابی با همین عنوان در کتابخانه عمومی رسالت زوارم برگزارشد.
با معرفی کتاب در پویش کتابخوانی مجازی؛
یکی از فرصت هایی که برای شرکت علاقه مندان در هفتمین جشنواره کتابخوانی فراهم شده است، پویش کتابخوانی مجازی است. علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند با ارسال فایل ویدئویی و معرفی یکی از منابع مسابقه، در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.
همزمان با شروع فصل اوقات فراغت دانش آموزان برگزارشد؛
مسئول کتابخانه عمومی شهدای گرمه از برگزاری جلسات جمع خوانی کتاب‌های 10 قصه از امام رضا (ع) و نقاشی درباره کتابهای جشنواره رضوی توسط اعضای کودک و دانش آموز این کتابخانه خبرداد.
در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بجنورد مطرح‌شد؛
فرماندار شهرستان بجنورد در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان که درمحل کتابخانه عمومی دهخدا برگزارشد، گفت:از ظرفیت همه ساختمان هایی که توسط دولت اعم از ساختمان دهیاری،مدرسه و مسجد که در روستا احداث شده اند باید براى ایجاد کتابخانه‌هاى عمومی استفاده شود.
فرماندار شهرستان مرکز خراسان شمالی:
فرماندار بجنورد با تأکید بر اهتمام تمامی دستگاه‌ها در ترویج فضاهای مرتبط با کتاب و زیرساخت‌های کتابخانه‌ای در استان،گفت: گسترش کتابخوانی بویژه مطالعه سیره مرتبط با ائمه(ع)، اعتلای فرهنگ و در نهایت توسعه یک جامعه را بدنبال دارد.
از سوی دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی اعلام شد؛
بیش از ۱۰۰ مجموعه فرهنگی اعم از مجموعه‌های دولتی، خصوصی و مردمی از سراسر کشور در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی مشارکت می‌کنند.
به همت اعضای کتابخانه صورت‌پذیرفت؛
800 نسخه کتاب اهدایی از طرف اعضای کتابخانه عمومی سلمان فارسی در سال جدید جذب و به مجموعه منابع این کتابخانه اضافه شد.
با اعلام دبیرخانه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛
نخستین سری از پاسخنامه‌ها و نقاشی‌های هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به دبیرخانه این جشنواره رسید.
برنامه‌های چهارمین هفته خردادماه ۱۳۹۶ اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در چهارمین هفته خردادماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
توسط کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) صورت‌گرفت؛
مرجان بداغ آبادی، کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) در گفتگوی زنده رادیویی که با برنامه سایبان مهر انجام داد همزمان با برگزاری هفتمین دوره کتابخوانی ‌رضوی به معرفی کتب و معرفی و نحوه شرکت در این جشنواره پرداخت.
مسئول کتابخانه عمومی استاد زارعی خبرداد؛
مسئول کتابخانه استاد زارعی شیروان، اعلام کرد:فعالیت‌های فرهنگی متنوعی از جمله برپایی نمایشگاه کتاب از مجموعه کتاب‌های مسابقه رضوی، کلاس قصه گویی، جلسات همفکری با اعضای کتابخانه در راستای برگزاری هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه استاد زارعی برگزارشده است.
مسئول کتابخانه برادران شهید صالحی:
نمایشگاه کتاب به مناسبت ماه مبارک رمضان و رحلت امام خمینی (ره) در کتابخانه عمومی برادران شهید صالحی برپا شد.
به همت کتابخانه عمومی شهید بهشتی، نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای در شهر آشخانه شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.
فرماندار شهرستان فاروج در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی:
نخستین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فاروج در سال 96 با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، فرماندار شهرستان فاروج و سایر اعضای انجمن در محل کتابخانه ملاصدرا برگزار شد.
به مناسبت بزرگداشت رحلت امام خمینی(ره)؛
کتابخانه عمومی شیخ عبدالله رازی به مناسبت 28 سالگرد ارتحال امام خمینی رهبر آزادگی جهان برنامه‌های فرهنگی متعددی را برگزار کرد.
در راستای برگزاری هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی؛
همرمان با برگزاری هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان بجنورد، نمایشگاهی از کتب مربوط به این دوره در محل کتابخانه عمومی فرهنگ برپاشد و کلیه دانش آموزان مدارس ابتدایی شهر حصار گرمخان در مسابقه نقاشی رضوی شرکت کردند.
بمناسبت ماه مبارک رمضان و سالروز رحلت امام خمینی(ره)؛
برنامه‌های فرهنگی متعددی به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)و ماه مبارک رمضان درکتابخانه عمومی امام حسین(ع) روستای قره مصلی شهرستان مانه و سملقان برگزارشد.
همزمان با سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) صورن‌گرقت؛
همزمان با سالروز رحلت جانسوز امام خمینی(ره) نمایشگاه کتاب با محوریت امام راحل(ره) و جلسه قصه خوانی در کتابخانه عمومی ثامن الحجج (ع) برگزار شد.
برنامه‌های سومین هفته خردادماه ۱۳۹۶ اعلام شد؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در سومین هفته خردادماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان جاجرم با اشاره به اهمیت کتاب و مطالعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی از برگزاری هفتمین دوره جشنواره سراسری کتابخوانی رضوی در استان خبرداد.
درراستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت؛
مسئول کتابخانه عمومی شهدای طبر از معرفی کتاب نوجوان وبزرگسال جشنواره رضوی در نشست کتاب‌خوان خردادماه کتابخانه خبرداد.
همزمان با برگزاری هفتمین دوره جشنواره رضوی صورت گرفت؛
مسئول کتابخانه عمومی ثامن الحجج(ع) از برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع قصه‌هایی از امام رضا(ع) همزمان با هفتمین دوره جشنواره رضوی بین اعضای کتابخانه ثامن الحجج (ع) خبر داد.
همزمان با ماه مبارک رمضان انجام شد؛
مدیرکل منابع نهاد از ارسال نخستین بسته کتاب کودک و نوجوان سال ۹۶ در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.
مسئول کتبخانه عمومی شهدای گرمه از بازدید تیم فوتبال نونهالان ستارگان برتر این شهر از کتابخانه و جمع‌خوانی کتاب ده قصه از امام رضا(ع) با حضور آنها خبرداد.
با مشارکت کتابخانه عمومی الزهرا(س) و دبستان پروین صورت‌گرفت؛
کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) بجنورد گفت : 90 نفر از دانش آموزان ابتدایی دبستان دولتی پروین در مسابقه نقاشی جشنواره رضوی شرکت کردند.
مدیرکل توسعه کتابخانه‌ها و مشارکت‌ها خبر داد؛
مدیرکل توسعه کتابخانه‌ها و مشارکت‌های نهاد از ابلاغ بخشنامه اجرای رف‌خوانی در کتابخانه‌های عمومی کشور خبر داد.
همزمان در سراسر کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی؛
کتابدار کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه از فعالیت‌های این کتابخانه در راستای معرفی و برگزاری هفتمین دروه جشنواره کتابخوانی رضوی خبرداد.
در محل کتابخانه عمومی آیت‌الله موسوی بجنوردی صورت‌پذیرفت؛
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله موسوی بجنوردی گفت: نمایشگاه نقاشی از آثار ارسالی کودکان به هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در محل کتابخانه برپا شد.
بر اساس شاخص‌های مصوب سال «خواندن»؛
معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از تجهیز ۱۹۰ کتابخانه عمومی بر اساس شاخص‌های مصوب سال «خواندن» تا پایان سال ۱۳۹۵ خبر داد.
با اعلام برنامه‌های دومین هفته خردادماه ۱۳۹۶؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در دومین هفته خردادماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
با محوریت اطلاع رسانی و برگزاری هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی صورت گرفت؛
مسئول کتابخانه عمومی شهدای طبر از برگزاری نشست کتاب‌خوان در محل کتابخانه وجلسه قصه گویی ومسابقه نقاشی ویژه جشنواره رضوی در مسجد جامع روستای طبر خبرداد.
بيشتر
مسئول کتابخانه عمومی دهخدا بجنورد گفت: با توجه به تبلیغات محیطی و فضای مجازی صورت گرفته توسط مسئولان کتابخانه،استقبال خوبی توسط اعضای کودک کتابخانه از مسابقه نقاشی جشنواره کتابخوانی رضوی صورت‌گرفت.
تسلیت:
علی‌محمد جهانی در پیامی درگذشت مادربزرگ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیروان را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.
مسئول کتابخانه عمومی شیخ شکرانی زرق‌آباد شهرستان اسفراین از برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع «قدس روز بیعت با خدا» همزمان با فرارسیدن روز قدس در محل این کتابخانه خبرداد.
کتاب« ماه غریب من» از کتب منتخب هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهدای زرد جمع خوانی شد.
توسط اعضای کتابخانه عمومی شهدای طبر صورت‌گرفت؛
مسئول کتابخانه عمومی شهدای طبر شهرستان جاجرم از جلسه هم اندیشی اعضای برتر کتابخانه درخصوص کتب طرح کتاب‌خوان ماه در محل این کتابخانه خبرداد.
60 اثر رسیده به کتابخانه از نقاشی ها و تصویرگری های زیبای کودکان عضو کتابخانه سلمان فارسی شهر ایور در قالب نمایشگاه نقاشی رضوی در معرض دید عموم قرار گرفت.
به همت کتابخانه عمومی آیت‌الله موسوی بجنوردی برگزارشد؛
جلسه جمع خوانی کتاب «مهارت‌های زندگی در سیره ی رضوی» همراه با جلسه هم اندیشی با اعضای کتابخانه، برای ارائه راهکارهایی برای داشتن اوقات فراغت مفید در کتابخانه آیت‌الله موسوی بجنوردی برگزارشد.
در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بجنورد مطرح‌شد؛
در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بجنورد که در محل کتابخانه دهخدا برگزارشد، بر راه اندازی پروژه های عمرانی در حوزه کتابخانه‌ای با توجه به وضعیت سرانه فضاهای کتابخانه‌ای در استان تأکیدشد.
دومین نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای سال 96 در کتابخانه عمومی ثامن الحجج(ع) روستای بهکده رضوی شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.
در کتابخانه شهید بهشتی آشخانه برگزار شد؛
به همت کتابدار کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه و به مناسبت شهادت حضرت علی(ع) کتاب «گوهری در صدف» قصه زندگانی امام علی (ع) در بخش کودک این کتابخانه جمع خوانی شد.
همزمان با فرارسیدن لیالی قدر وشهادت مولی الموحدین علی(ع) صورت‌پذیرفت؛
کتابخانه شهیدچمران درق باهمراهی خیرین کتابخانه ساز این شهر در کنار انجام رسالت فرهنگی و ترویج فرهنگ مطالعه در قالب مسابقات فرهنگی بویژه جشنواره کتابخوانی رضوی و درراستای ارج نهادن به حضور چشم گیر اعضای خود در این مسابقات به ویژه دربخش کودک، ضیافت افطار ویژه دختران روزه اولی وسایراعضای فعال کتابخانه را برگزارکرد.
به مناسبت فرا رسیدن شب‌های قدر:
به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت مولی الموحیدین حضرت علی(ع) و شب‌های قدر نمایشگاه کتابی با همین عنوان در کتابخانه عمومی رسالت زوارم برگزارشد.
همزمان با شروع فصل اوقات فراغت دانش آموزان برگزارشد؛
مسئول کتابخانه عمومی شهدای گرمه از برگزاری جلسات جمع خوانی کتاب‌های 10 قصه از امام رضا (ع) و نقاشی درباره کتابهای جشنواره رضوی توسط اعضای کودک و دانش آموز این کتابخانه خبرداد.
به همت اعضای کتابخانه صورت‌پذیرفت؛
800 نسخه کتاب اهدایی از طرف اعضای کتابخانه عمومی سلمان فارسی در سال جدید جذب و به مجموعه منابع این کتابخانه اضافه شد.
توسط کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) صورت‌گرفت؛
مرجان بداغ آبادی، کتابدار کتابخانه عمومی الزهرا(س) در گفتگوی زنده رادیویی که با برنامه سایبان مهر انجام داد همزمان با برگزاری هفتمین دوره کتابخوانی ‌رضوی به معرفی کتب و معرفی و نحوه شرکت در این جشنواره پرداخت.
بيشتر
محمد بن ابراهیم قوامی شیرازی ملقب به صدرالمتالهین یا ملاصدرا ، از بزرگان فلسفه اسلامی و از بزرگترین دانشمندان جهان ، درنهم جمادی الاولی سال 980 قمری در شیراز دیده به جهان گشود.
دل‌نوشته همکار گرامیان، مریم گریوانی، کتابدار کتابخانه موسوی بجنورد که در روزنامه خراسان شمالی چاپ شده است.
ابوالفتح عمر ابن ابراهیم خیام یا خیامی نیشابوری مشهور به حکیم عمر خیام، فیلسوف، ریاضی دان، ستاره شناس و شاعر قرن پنجم هجری قمری/ قرن دوازدهم میلادی است.
ابوالقاسم فردوسی توسی (زادهٔ ۳۱۹ خورشیدی، ۳۲۹ هجری قمری - درگذشتهٔ پیش از ۳۹۷ خورشیدی، ۴۱۱ هجری قمری در توس خراسان)، سخن‌سرای ایرانی و سرایندهٔ شاهنامه حماسهٔ ملی ایران است. فردوسی را بزرگ‌ترین سرایندهٔ پارسی‌گو دانسته‌اند.
5 اردیبهشت؛ سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در طبس
ابومحمد مصلح بن عبدالله مشهور به سعدی شیرازی و مشرف الدین‌ از بزرگترین‌ ستارگان‌ و برجستگان‌ درجه‌ اول‌ آسمان‌ ادب‌ ایران‌ زمین‌ است‌ که‌ با تسلط وصف‌ ناپذیر خود بزرگترین‌ شاهکارهای‌ ادبی‌ ایران‌ را در سرتاسر تاریخ‌ ادبی‌ این‌ کشور خلق‌ نموده‌ است‌. مقامش نزد اهل ادب تا بدانجاست که به وی لقب استاد سخن داده‌اند.
از شعرای نام آور ایران در قرن ششم و هفتم هجری قمری، عطار نیشابوری است. وی در حدود سال 540 در روستای «کدکن» یا «شادیاخ» از کناره های نیشابور، دیده به جهان گشود. پدر و مادر او، افرادی صالح و ارادت مند خواجه کائنات حضرت محمد صلی الله علیه و آله وسلم بودند. از این رو، فرزند دل بند خود را، هم نام حضرت ختمی مرتبت «محمد» نهادند تا این نام نیکو در شخصیت و کمال و الگو پذیری او نقشی بسزا و ارزش مند داشته باشد.
۲۵ اسفند : روز بزرگداشت پروین اعتصامی
پروین اعتصامی، شاعر نامدار معاصر ایران از شاعران قدر اول زبان فارسی است که با تواناترین شعرای مرد، برابری کرده و به گواهی اساتید و سخن شناسان معاصر گوی سبقت را از آنان ربوده است.
این کتاب حاوی خاطرات بیست و سه نوجوان است که توسط ارتش بعث، در عملیات بیت المقدس به اسارت درآمدند و دیکتاتور عراق سعی داشت از این نوجوانان برای ایجاد جنگ روانی علیه ایران استفاده کند که از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
بيشتر
 
ارتباط با مدیر کل
مناسبت‌ها
کتاب در آینه رسانه ها
 • لیزنا:
  در استان خراسان شمالی مدیرکل فرهنگی نهاد کتابخانه‌ها از کتابداران به‌عنوان سفیران فرهنگی تقدیر کرد
 • لیزنا:
  با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی صورت پذیرفت جلسه کمیته برنامه‌ریزی و اجرایی جشنواره کتابخوانی در رضوی خراسان شمالی برگزارشد
 • لیزنا:
  روستای شهدای طبر جاجرم در نمایشگاه کتاب برنامه‌های متنوعی اجرا کرد
 • قدس آنلاین:
  خراسان شمالی در سرانه فضای کتابخانه بالاتر از میانگین کشوری قرار می گیرد
 • لینک سامانه های اداره کل
  بازديدها
  تعداد بازديد اين صفحه: 583520
  تعداد بازديد از سايت: 155339911
  تعداد بازديد زيرپورتال: 964396
  اين زيرپورتال امروز: 693
  در امروز: 85273
  اين صفحه امروز: 622
  وب سایت ها


  تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

  مجری سایت : شرکت سیگما